CATERING

Bilgilendirme!
Firmamızın, İskender TÜRKEL ve Ali TAŞ ile tüm ilişkileri sonlandırılmıştır.

Talep ve Bilgi için, hira@hirayemek.com  /  +966 555 06 02 79

Hira Yemek olarak, uzun yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz.
Yıllar içinde vermiş olduğunuz desteklerden dolayı, sizlere teşekkür ederim.
Hira Yemek olarak, 1970 yılından bu yana sektörde hizmet veren Cafeteria Khulood firması ile yeni bir başlangıç yapma kararı aldık.
Hira Yemek, yeni yeri ve yeni hizmet anlayışı ile misafirlerinize hizmet etmeye devam edecektir.

Saygılarımızla,
Mehmet UZUNER

Hira Toplu Yemek Hizmetleri / Mekke

Hira Catering / Makkah

Suudi Arabistan’ın, Mekke şehrinde kurulmuş olan Hira Yemek 2009 Yılından bu yana Türkiye, Azerbaycan ve Avrupa’dan kutsal topraklara gelen hacı ve umrecilerimize hizmet vermektedir.

2022 Yılı itibariyle yeniden yapılanmaya giden firmamız, ortaklık yapısında da değişiklik yapmış, 1970 Yılından buyana Mekke’de hizmet veren Cafeteria Khulood ortakları ile şirket yapısını daha da güçlendirerek, profesyonel kadroları bünyesine katmıştır.

Hira Yemek, Türk aşçıları ve gıda mühendislerinin kontrolü altındaki mutfağında müşteri beklentilerini dikkate alarak hazırladığı yemek ve ikramları, sizlerin talepleri doğrultusunda, açık büfe, yarı açık büfe ve tabldot olarak otellerinizde hizmetinize sunmaktadır.
Müzdelife ve acentalarımızın müşterilerine ikramda bulunmak istedikleri mekanlarda da 7/24 organizasyonlar yapmaya devam ediyoruz.

Özel davet ve etkinliklerde, Dünya mutfağından ikramlar hazırlayan ustalarımızın, yapmış olduğu yemeklerin, taşıma, teslim ve istendiği takdirde sunum ve sunum sonrası hizmetlerini de gerçekleştirebilmekteyiz.  

Düzenli olarak denetlenmekte olan mutfağımız da, hijyen ve üretilen ürünlerin gıda kontrolleri sürekli yapılmaktadır. Sizlerin damak tadına uygun, en iyi markalarla ve en güvenilir tedarikçilerle çalışmayı ilke edindik. Tedarik edilen hammaddeler, uygun koşullar altındaki hijyenik depolarda muhafaza edilir ve üretime sunulur.

Misafirlerinize vereceğimiz hizmetin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. 

… ve bizler, sizlerden aldığımız destek ile, ilk günkü amatör heyecanımızı kaybetmeden, profesyonelce hizmete devam edeceğiz.

Our company “Hira Catering”, which started to serve in 2009, primarily to Turkey, Azerbaijan and our European Hajj and Umrah pilgrims, continues to serve in the city of Mecca.

  • Get information about the open buffet menu for your guests.
  • In line with the demands of our agencies, barbecue programs are organized in Müzdelife.
  • Our company is audited by the Turkish Presidency of Religious Affairs, Association of Turkish Travel Agencies, Ministry of Health of Saudi Arabia and Municipality of Makkah.

Our company has received intense support from Turkish travel agencies and the Presidency of Religious Affairs in starting from its establishment.

With the trust and support we receive from you, we will continue to serve your guests in the best possible way.

 

 

 

 

 

Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Thank you for your support.

Diyanet İşleri Başkanlığı,  Güvenç Turizm, Semerşah Turizm, Peninsula Turizm, Berat Turizm, Verde Turizm, Erbe Turizm, 06 İbra Turizm, Hilal Turizm, Sefir Turizm, Hudeybiye Turizm, Emincan Turizm, Bereket Turizm, Titan Turizm, Artur, İspa Turizm, Kudret Turizm, Toprak Turizm, La Vie Sen Tur, Bercan Turizm, Rin Tur, Ensar Turizm, Altınoluk Turizm, Aday Turizm, Hira Tur, Ersey Turizm, Erşah Turizm, Alkuş Turizm, Şahmer Turizm, Ebabil Turizm, Ascend Turizm, Ofis Turizm, Postallı Turizm, Hacı Havva Turizm, Verde Turizm, Vera Turizm, Sıla Turizm, Şefkat Turizm, Nil Turizm,  Altınyol Turizm, Ashab Turizm, Hennes Turizm, Burak Tur, Öz Merve Turizm, Veda Turizm, Güzeller Turizm, Davet Turizm Wit Turizm…

Bilgi ve talepleriniz için                                                   for your information and requests,

hira@hirayemek.com  /  +966 555 06 02 79

 

Tabldot servisimizden görüntüler.                                   Images from our fixed menu service.

Diğer Turları Keşfedin