Sosyal Sorumluluk

Hira Group olarak, değişik bölge ve kurumlarla sosyal sorumluk projelerinde çalışmalarımız devam etmektedir. 

Başta TOVAK (Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı) ile yapılan ülkemizin dört bir yanındaki okullarımızda gerçekleştirdiğimiz yenileme çalışmaları ile yarının yöneticileri olacak çocuklarımızın eğitim alanlarını dahi keyifli ortamlara çevirmeye çalışıyoruz. 

Kanada Türk Derneği (Turkish Society of Canada) Türk Toplumu üyelerine yönelik kültürel, sosyal ve sanatsal etkinlikler düzenleyerek toplum üyelerimiz arasındaki bağları güçlendirirken diğer yandan da milli değer ve kültürümüzün gençlerimiz arasında unutulmamasını sağlamaktadır. 

Kanada Türk Derneği tarafından, Toronto City Hall-Nathan Phillip Square Belediye Meclisi Meydan’ında gerçekleştirilen 23 Nisan etkinliği uluslararası seviyede kutlanmaktadır. Bir çok ülkeden çocuklar, Başkonsoloslarımız ve Kanada milletvekillerinin de katılımıyla gerçekleştirilirken, binlerce katılımcıya Ülkemizin tanıtımı da yapılmaktadır. 

Yine, sosyal sorumluluk kapsamında, şahıslar ve Hursad, Türkiye Diyanet Vakfı, Türk Kızılayı, Koruncuk Vakfı, Lösev Vakfı gibi kuruluşlarla da çalışılmaya ve projelere destek olmaya devam edilmektedir.

Daha güzel yarınlar için…

Kanada Türk Derneği (Turkish Society of Canada)

 


TOVAK Çalışmalarımız

Okul çalışmalarımız

Diğer Turları Keşfedin